☰ Menu
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim
Herb Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim

Czwartek 15.11.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rada pedagogiczna

ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrekcja szkoły:
Jerzy Kowalik - dyrektor
Ewa Wójcik – wicedyrektor
Elżbieta Lewandowska – wicedyrektor
 
Pedagodzy szkolni:
Elżbieta Lewandowska
Katarzyna Nowicka 
 
Psycholog szkolny:
Agnieszka Szczerbińska
 
Logopedzi:
Teresa Polanowska: logopeda – reedukator
Wioletta Chruściel - Cios: logopeda
 
Integracja Sensoryczna:
Joanna Prusik
 
 
WYCHOWAWCY
 
KLASY  0 - III 
 
0 A - Magdalena Jabłońska, Magdalena Gruczek
0 B - Marzena Wysocka, Ewa Sikorska
0 C - Izabela Szczygłowicz, Pierścieniak Klaudia
 
I A - Iwona Zielińska(plastyka)
I B - Wioleta Waluszko 
I C - Iwona Ostapowicz
I D -  Milena Ciurzyńska, Marzena Paszkowska-klasa integracyjna
I E - Joanna Sielczak
 
II A - Ewa Pierścieniak
II B - Agnieszka Patłaszyńska
II C - Anna Kassjanowicz
II D - Ewa Wiśniewska , Dorota Karwowska-klasa integracyjna 
II E - Dorota Ziemnińska
 
III A - Ewa Chojnacka
III B - Monika Jaczewska(historia)
III C - Anna Piotrowska,Aleksandra Rostkowska(nauczyciel wspierający)
III D - Paulina Włodarczyk, Magda Tomkiewicz – klasa integracyjna
III E - Renata Luty(plastyka),Wioleta Waluszko(nauczyciel wspierający)
III F - Magdalena Ekert
III G - Wioletta Chruściel - Cios
III H - Emilia Szumańska
 
KLASY IV – VI
 
IVD - Chojnacka Natalia (wychowanie fizyczne) , Anna Nidzgorska – klasa integracyjna
IV E - Jolanta Szczepańska (język polski)
IV G  - Marianna Turek (matematyka)
 
V  A -  Mirosława Pogorzelska (przyroda)
V  B -  Violetta Rzeszot (język polski)
V  C - Janina Pilarska (matematyka)
V  D - Halina Kozioł(język polski), Milena Żaglewska( nauczyciel wspierający)
V  E -  Katarzyna Dubrow (matematyka) 
 
VI  A - Wioletta Chudzyńska (język angielski)
VI  B - Ewa Grabarczyk,  (pedagog specjalny),Aleksandra Rostkowska( nauczyciel wspierający)
VI  C - Iwona Zając (przyroda)
VI  D - Justyna Michno (historia,zajęcia techniczne))
VI  E - Karolina Nadrzycka (język angielski,wychowanie komunikacyyjne)
 
VII A - Małgorzata Nerć (język angielski)
VII B - Agnieszka Rabiej (język polski)
VII E - Danuta Warzyńska (informatyka)
 
 
NAUCZYCIELE
 
Muzyka, Historia
Gabriel Wiśniewski
 
Biologia / Chemia
Beata Krowisz
 
Geografia
Elżbieta Żybura
 
Fizyka
Janina Pilarska
 
Matematyka
Ewa Wójcik
Paulina Włodarczyk
 
Język angielski
Adrianna Kraśniewska
 
Doradztwo zawodowe
Bartosz Ciecierski
 
Etyka
Magdalena Jabłońska
 
Wychowanie do życia w rodzinie
Magdalena Gruczek
 
Język polski,muzyka
Anna Kassjanowicz
 
Informatyka
Beata Trojanowska
Radosław Modzelewski
 
Religia
Katarzyna Nowicka
Anna Krajczyńska
s. Elżbieta Łukasik
ks. Łukasz Krawczyk
 
Wychowanie fizyczne, SKS – y
Magda Koczanowska
Beata Sawicka
Bartłomiej Ners
Marcin Krysztoforski
Janusz Rzeszot
 
Świetlica
Ewelina Ligęza
Agnieszka Przygódzka
Marta Szczawińska
Grażyna Ostrowska
Beata Marszałek
Tyszkiewicz Karolina
Magdalena Dudzińska
Monika Garbarczyk
 
GODZINY PRACY ŚWIETLICY: 6.30 - 18.00
Organizuje opiekę dla uczniów klas I-III przed zajęciami szkolnymi lub po ich zakończeniu. 
  
Biblioteka
Beata Trojanowska
Radosław Modzelewski 
 
Biblioteka szkolna 
WYPOŻYCZALNIA CZYNNA: 8.00 - 16.00
CZYTELNIA CZYNNA: 8.00 - 16.00
Wytworzył:
Agnieszka Piszczek
Udostępnił:
Agnieszka Modzelewska
(2014-05-08 21:51:45)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Modzelewska
(2017-10-26 12:05:53)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X